+90 212 423 53 23

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda


 

Saygıdeğer

Müşterimiz;

Kurulduğu 2009 yılından bu yana su arıtma sektöründe yeniliklere imza atan, müşterilerine kaliteyi uluslar arası normlarda sunmayı misyon olarak kabul eden ve su arıtma sektörünün öncü markası haline gelen AQUAGOLD, yeni yapılanması ve vizyonu ile öncülüğünü yerine getirmeye devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne, tedarik ve üretim tecrübemizi siz değerli müşterilerimiz ve ülke ekonomisine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ürün yelpazemizi sürekli genişleterek, iç ve dış pazarda aranılan ve güven duyulan bir marka olarak; kalite, hizmet, fiyat üçgeninde çalışan ve konusunda uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla, sürekli müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmaktayız.

ARACI –AQUAGOLD markamızla;

  • Siz değerli müşterilerimizle birlikte Pazar payımızı büyütmek,
  • Hızlı gelişen teknolojide her türlü yeniliğe açık olmak,
  • Ulusal ve uluslararası belgelerle onaylanmış ürün kalitemizi ve kalite yönetim sistemimizi sürekli kılmak,
  • Dünyada yaşanan değişim ve gelişmelere paralel olarak, rekabetçi kalite anlayışımızı geliştirmek hedeflerimiz arasındadır.

Kalite politikamız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız gereği, ürünlerimizin tedarik ve imalatından siz değerli müşterilerimize ulaşıncaya kadar tüm aşamalarını titizlikle kontrol ederek hizmet veriyoruz.

ARGE çalışmalarımızla teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor; tedarik, üretim ve kontrol ekipmanlarımızı yeniliyoruz. Bugün ulaştığımız noktada bize güvenerek destekleyen, ürünlerimizi tercih eden ve bizimle birlikte büyüyen tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

ARACI SU ARITMA TİCARET  – AQUAGOLD –

 

Proje, Mühendislik ve Dizayn Hizmetleri

ARACI Arıtım, bünyesinde bulunan konusunda uzman kadrosu ile su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Taahhüt ve İmalat Hizmetleri

Teknik ekibimiz tarafından montaj ve işletmeye alınan sistemlere süpervizörlük hizmeti de verilmektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır.
Yapılan projede mutlaka muhatap firmanın bir teknik elemanının proje ile ilgili eğitimi firmamız tarafından verilmektedir. Satış sonrası hizmetlerini de başarıyla sürdüren ekibimiz, her türlü soruna en kısa zamanda müdahale etmektedir. Kurulu sistemlere aylık ve yıllık servis sözleşmeleri yaparak periyodik bakım hizmeti tecrübeli mühendis kadromuzla yürütülmektedir.

Teknik Servis

ARACI Arıtım, bünyesinde bulunan konusunda uzman kadrosu ile su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla sürdürmektedir.
Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Satış & Yedek Parça

ARACI Arıtım, ithalat ve imalatını yaptığı su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, sipariş anından müşteri memnuniyetine kadar olan süreci titizlikle yürütmektedir.
Bu süreçte, geniş yedek parça ve malzeme stoğu ile sistem ihtiyaçları en kısa sürede karşılanmaktadır. Satışını yaptığı sistemlerin herhangi bir nedenden dolayı arızalanması halinde gerekli yedek parçaların tümünü stoklarından temin etmektedir.