+90 212 423 53 23

Sosyal Medyada Biz}

porno seyret

Klor dozajlama üniteleri suda mevcut nitrit , demir, mangan gibi oksitlenebilen maddeleri oksitlemek ve bakteri , virüs gibi kirlilikleri ise dezenfekte etmek amacıyla kullanılmaktadır .

Dozajlama sistemlerimiz standart debi kontrolü ve redox kontrollü olarak dizayn edilmiştir. Dezenfekte edilecek kapasiteye göre pompa seçimi tarafımızdan yapılmaktadır. Farklı kapasite ve çalışma basınçlarında tüm pompa modelleri stoklu olarak çalışılmaktadırKlor Dozaj Sistemleri Standart Tip, ORP Kontrollü ve Debi kontrollü modellerden oluşmaktadır.

ÖZELLİKLER

Şişeleme Suları
Endüstriyel Prosesler
Gıda Sektörü
Kozmetik Sektörü

STANDART TİP
Bu sistemlerde dozajlama manuel olarak ayarlanmaktadır. Dozlanacak kimyasal miktarı, pompa üzerindeki strock değeri ile ayarlanmaktadır. Diğer dozaj pompalarında olduğu gibi bu pompalarla birçok değişik akışkan dozlanabilmektedir.
ORP – pH KONTROLLÜ ORP
kontrollü dozajlama sistemleri, sudaki klor miktarını ölçerek klor dozajını ayarlamaktadır. Set edilen bakiye klor miktarını ölçerek klor dozajını durdurur yada dozlamayı sürdürür. pH değerlerine bağlı olarak dozajın ayarlanmasını sağlar. Set edilen giriş ve çıkış pH değerlerine bağlı olarak suya kimyasal dozlamaya otomatik olarak başlar yada dozlamayı durdurur
Bu modellerde, dozaj pompası ve kontol panosu haricinde ölçüm için elektrod (prob) ve elektrod kabı bulunmaktadır
DEBİ KONTROLLÜ
Debi kontrollü dozaj pompaları akan suyun miktarına göre dozlama imkanı sağlamaktadır. Dozaj pompasına bağlı sayaçla birlikte çalışmaktadır. Sayaç geçen akışkanı ölçerek pompaya sinyal (pulse) yollamakta pompa da buna bağlı olarak istenilen kimyasalı dozlamaktadır
26 Ocak 2017
946 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN